Opinie o Nas STACJA DOKUJĄCA KBSOUND DOCK DO iPhone / iPod - Kbsound

Newsletter

STACJA DOKUJĄCA KBSOUND DOCK DO iPhone / iPod

Dzięki stacji dokującej do radia można podłączyć iPoda lub iPhona i słuchać swojej ulubionej muzyki. Stacja dokująca dostępna w kolorze białym lub czarnym.

Więcej szczegółów

Wybierz kolor:

1 dnia

EIS SOUND

(1.4/5 - głosów: 9)

751,00 zł

EISOUND to innowacyjna marka, która obecna jest na rynku europejskim już blisko 30lat. Firma specjalizuje się w produkcji eleganckich, świetniewykonanych oraz wygodnych w obsłudze systemów kontroli dźwięku. Rozwiązania marki EISOUND stosowane są zarówno w budynkach mieszkalnych o podwyższonym standardzie, jak i w biurach, hotelach, restauracjach, stołówkach oraz w budynkach użyteczności publicznej. Najbardziej charakterystycznymi produktami są odbiorniki z linii KbSound.

 

Świetne parametry, Design oraz niezawodność to wizytówka firmy. Nowatorki system montażu urządzeń audio w naściennych puszkach montażowych, natynkowo lub podwieszanych sufitach doskonale sprawdza się w łazienkach i kuchniach. Również elegancki i gustownie urządzony salon nabierze blasku i funkcjonalności gdy plątaninę kabli i liczne urządzenia Audio zastąpimy jednym inteligentnym systemem współpracującym z automatyką budynku. 

 

 

Zestaw dokujący KB Sound DOCK pasujący do modeli iSelect 2,5" oraz iSelect 5". Wygoda i elegancja w jednym. Dzięki stacji dokującej do radio można podłączyć iPhona lub iPoda i słuchać swojej ulubionej muzyki. Stacja dokującą dostępna jest w kolorze białym lub czarnym. Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją.

Dodatkowo  dzięki wejściu AUX swojej ulubionej mozaiki można również słuchać z laptopa, mp3 lub inego źródła dźwięku

Stacja współpracuje z modelami iSelect 2,5' oraz iSelect 5"

Brak opinii klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie. Proszę sie zalogować.