Opinie o Nas Pilot do zestawu KBSOUND PREMIUM - Kbsound

Newsletter

Pilot do zestawu KBSOUND PREMIUM

Pilot daje możliwość sterowania oraz zmianę ustawień zestawu Premium nawet z dużej odległości.

Więcej szczegółów

Wybierz kolor:

1 dnia

EIS SOUND

(2.3/5 - głosów: 8)

89,00 zł

EISOUND to innowacyjna marka, która obecna jest na rynku europejskim już blisko 30lat. Firma specjalizuje się w produkcji eleganckich, świetniewykonanych oraz wygodnych w obsłudze systemów kontroli dźwięku. Rozwiązania marki EISOUND stosowane są zarówno w budynkach mieszkalnych o podwyższonym standardzie, jak i w biurach, hotelach, restauracjach, stołówkach oraz w budynkach użyteczności publicznej. Najbardziej charakterystycznymi produktami są odbiorniki z linii KbSound.

 

Świetne parametry, Design oraz niezawodność to wizytówka firmy. Nowatorki system montażu urządzeń audio w naściennych puszkach montażowych, natynkowo lub podwieszanych sufitach doskonale sprawdza się w łazienkach i kuchniach. Również elegancki i gustownie urządzony salon nabierze blasku i funkcjonalności gdy plątaninę kabli i liczne urządzenia Audio zastąpimy jednym inteligentnym systemem współpracującym z automatyką budynku. 

 

Pilot sterujący do zstawu KBSOUND PREMIUM umożliwia łatwą i wygodną kontrolę nad wyborem stacji radiowych oraz zmianą ustawień.

  • - Wumiary zewnętrzne: 165 x 48 x 28

 

 

Brak opinii klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie. Proszę sie zalogować.