Opinie o Nas KBSOUND RADIO SUFITOWE BASIC BIAŁE - Kbsound

Newsletter

KBSOUND RADIO SUFITOWE BASIC BIAŁE

Stereofoniczny zestaw radiowy przeznaczony do montażu w miejsce tradycyjnej oprawy halogenowej. Jest to najprostszy i zarazem najtańszy produkt z serii Kbsound. Oprócz atrakcyjnej ceny oferuje czysty klarowny dźwięk oraz białe estetyczne wykończenie.

Więcej szczegółów

1 dnia

EIS SOUND

40404

(1.7/5 - głosów: 32)

392,00 zł

435,42 zł

Logo Kbsound Basic 40404

EISOUND to innowacyjna marka, która obecna jest na rynku europejskim już blisko 30lat. Firma specjalizuje się w produkcji eleganckich, świetnie wykonanych oraz wygodnych w obsłudze systemów kontroli dźwięku. Rozwiązania tej marki stosowane są zarówno w budynkach mieszkalnych o podwyższonym standardzie, jak i w biurach, hotelach, restauracjach, stołówkach oraz w budynkach użyteczności publicznej. Najbardziej charakterystycznymi produktami są odbiorniki z linii KbSound.

Świetne parametry, Design oraz niezawodność to wizytówka firmy. Nowatorki system montażu urządzeń audio w naściennych puszkach montażowych, natynkowo lub podwieszanych sufitach doskonale sprawdza się w łazienkach i kuchniach. Również elegancki i gustownie urządzony salon nabierze blasku i funkcjonalności gdy plątaninę kabli i liczne urządzenia Audio zastąpimy jednym inteligentnym systemem współpracującym z automatyką budynku.

Model BASIC 40404 to prosty, stereofoniczny zestaw radiowy przeznaczony do montażu w miejsce tradycyjnej oprawy halogenowej. Najtańszy produkt z serii KB Sound jednak oferujący czysty, klarowny dźwięk oraz białe estetyczne wykończenie. Innowacyjne rozwiązanie dla ludzi, którzy cenią sobie brak zbędnych elementów w wystroju swoich pomieszczeń. Do dyspozycji otrzymujemy pilota bezprzewodowego. Dodatkowo głośniki są zabudowane w podwieszanym suficie, więc nie będą przeszkadzać w codziennym użytkowaniu pomieszczenia. Ważną rzeczą jest podwyższona odporność głośników na działanie pary wodnej, dzięki czemu zestawy radiowe świetnie nadają się do takich pomieszczeń jak łazienka lub kuchnia.

Zestaw radiowy posiadaj funkcję TURN-ON, co po podłączeniu do instalacji oświetleniowej pozwala na automatyczne włączanie ulubionej stacji radiowej przy zapaleniu światła. Dodatkowo zestaw posiada również funkcję IDEAL, która umożliwia zapamiętanie optymalnych ustawień zaprogramowanych przez użytkownika.


W skład proponowanego zestawu wchodzą:

 • - Radio FM Stereo ze wzmacniaczem (E)
 • - Dwa głośniki 2" 16 OHM(dostępne tylko w kolorze białym) (I/D)
 • - Pilot zdalnego sterowania (M)
 • - Odbiornik podczerwieni (R)
 • - Przewód antenowy
 • - 10M Kabla głośnikowego

 

ELEMENTY BASIC 40404

 

W celu zamontowania urządzenia należy wywiercić dwa otwory o średnicy 65 mm dla głośników, które zostaną zamontowane: D i I. Należy wywiercić również otwór o średnicy 12 mm, dla odbiornika R. Zauważ, że aby móc odbierać promienie podczerwone z pilota, R powinien być umieszczony w widocznym miejscu, tak aby komunikacja odbywała się bez przeszkód. Zaleca się również, aby odległość między odbiornikiem R a najbliższym głośnikiem D nie powinna być większa niż 400 mm. 

 MONTAZ BASIC 40401 1

MONTAZ BASIC 40401 2

MONTAZ BASIC 40401 3

MONTAZ BASIC 40401 4

 

 Informacje techniczne:

 • - Zasilanie: 230V
 • - Zużycie energii: 5 Wat
 • - Częstotliwość: 87 - 108 Mhz
 • - Moc wyjściowa: 1 Watt / 16 Ohm
 • - Ilość zaoamiętywanych stacji: 1
 • - Wymiary głośnika: 65/80mm(otwór montażowy/wymiar zewnętrzny)
 • - Niezbędna głębokość do zabudowy głośnika: 30mm
 • - Wymiary modułu FM: 181/50/52mm

WYMIAR ELEMENTOW BASIC 40404

 

Zastosowanie: łazienka, kuchnia, biuro, pokój, restauracja, poczekalnia, hotel, stołówka, budynki użytecznościpublicznej

Brak opinii klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie. Proszę sie zalogować.