Opinie o Nas KBSOUND RADIO SUFITOWE iSELECT 5 - Kbsound

Newsletter

KBSOUND RADIO SUFITOWE iSELECT 5

Model najczęściej stosowany w punktach usługowych , biurach oraz sklepach. Wyjątkowa jakość dźwięku uzyskana została dzięki zastosowaniu dużych 5 calowych, dwu-drożnych głośników. Kbsound 5” to przede wszystkim głębia dźwięku.

Więcej szczegółów

1 dnia

EIS SOUND

(2.5/5 - głosów: 20)

1 006,00 zł

1 118,07 zł

EISOUND to innowacyjna marka, która obecna jest na rynku europejskim już blisko 30lat. Firma specjalizuje się w produkcji eleganckich, świetnie wykonanych oraz wygodnych w obsłudze systemów kontroli dźwięku. Rozwiązania marki EISOUND stosowane są zarówno w budynkach mieszkalnych o podwyższonym standardzie, jak i w biurach, hotelach, restauracjach, stołówkawykonanych oraz wygodnych w obsłudze systemów kontroli dźwięku. Rozwiązania marki EISOUND stosowane są zarównch oraz w budynkach użyteczności publicznej. Najbardziej charakterystycznymi produktami są odbiorniki z linii KbSound.

Świetne parametry, Design oraz niezawodność to wizytówka firmy. Nowatorki system montażu urządzeń audio w naściennych puszkach montażowych, natynkowo lub podwieszanych sufitach doskonale sprawdza się w łazienkach i kuchniach. Również elegancki i gustownie urządzony salon nabierze blasku i funkcjonalności gdy plątaninę kabli i liczne urządzenia Audio zastąpimy jednym inteligentnym systemem współpracującym z automatyką budynku. 

 

Model iSELECT 5 50304 to wyjątkowo udane połączenie wysokiej jakości dźwięku oraz funkcjonalności zestawu Kbsound Plus. Podobnie i w tym zestawie dostępny jest specjalny uchwyt do zawieszania pilota na ścianie przy pomocy którego zamienia się on w estetyczny panel z wyświetlaczem LCD czyniąc go idealnym rozwiązaniem do zastosowania w łazienkach i kuchniach. Najmocniejszym produkt z rodziny KBSound dzięki głębi dźwięku sprawdzi się również doskonale w pomieszczeniach o nieco większej powierzchni takich jak: butik, mały sklepik, punkt usługowy, biuro. Kb Sound iSelect to innowacyjne rozwiązanie dla ludzi, którzy cenią sobie brak zbędnych elementów w wystroju swoich pomieszczeń. Do dyspozycji otrzymujemy pilota bezprzewodowego z funkcją RDS, który ma możliwość powieszenia na ścianie, dzięki czemu nie będziemy tracić czasu na szukanie go, szczególnie wtedy gdy będzie potrzebny. Dodatkowo dwudrożne 5" głośniki są zabudowane w podwieszanym suficie, więc nie będą przeszkadzać w codziennym użytkowaniu pomieszczenia.

Ważną rzeczą jest podwyższona odporność głośników na działanie pary wodnej, dzięki czemu zestawy radiowe świetnie nadają się do takich pomieszczeń jak łazienka lub kuchnia. Zestaw radiowy posiadaj funkcję TURN-ON, co po podłączeniu do instalacji oświetleniowej pozwala na automatyczne włączanie ulubionej stacji radiowej przy zapaleniu światła. Funkcja IDEAL umożliwia natomiast zaprogramowanie zestawu według własnych preferowanych ustawień dot głośności, balansu, poziomu niskich oraz wysokich tonów.

 

W skład proponowanego zestawu wchodzą:

 • - 2 x 5” 16 Ohm 2 drożne- głośniki metalowe o podwyższonych parametrach z wbudowanym odbiornikiem podczerwieni w kolorze białym (L i R)

 • - Jednomodułowy tuner FM ze wzmacniaczem (E)

 • - Pilot zdalnego sterowania z LCD (M)

 • - Przewód głośnikowy 10m

 • - Antena

 

 

 W celu zamontowania urządzenia należy wywiercić dwa otwory o średnicy 150 mm dla głośników, które zostaną zamontowane: L i R. Zauważ, że aby móc odbierać promienie podczerwone z pilota, głośnik z odbiornikiem IR R powinien być umieszczony w widocznym miejscu, tak aby komunikacja odbywała się bez przeszkód. Zaleca się również, aby głębokość niezbędna do zabudowy modułu FM E wynosiła ok. 95mm.

 

Informacje techniczne:

 • - Zasilanie: 230V
 • - Zużycie energii: 10Watt
 • - Częstotliwość: 45 - 2000 Hz
 • - Moc wyjściowa: 10Watt / 8 Ohm
 • - Ilość stacji: 30
 • - Wymiary głośnika: 150/182mm(otwór montażowy/wymiar zewnętrzny)
 • - Niezbędna głębokość do zabudowy głośnika: 75mm
 • - Wymiary modułu FM: 200/53/60mm

 

Model iSelect 2,5" oraz 5" jest kompatybilny z modułem bluetooth, który umozliwia odtwarzanie muzyki z takich urzadzen jak smartphone, tablet czy laptop. Film prezenztujacy mozliwosci zestawu z bluetooth znajda Panstwo ponizej.

 

 

 

Brak opinii klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie. Proszę sie zalogować.