Opinie o Nas O nas - Kbsound

Newsletter

Proponujęmy Państwu wysokiej jakości produkty audio do nagłośnienia pomieszczeń o różnym przeznaczeniu - cenionego i uznanego hiszpańskiego produncta firmy Eissound.   

Eissound to innowacyjna marka, która obecna jest na rynku europejskim już blisko 30lat. Firma specjalizuje się w produkcji eleganckich, świetnie wykonanych oraz wygodnych w obsłudze systemów kontroli dźwięku. Rozwiązania marki EISSOUND stosowane są zarówno w budynkach mieszkalnych o podwyższonym standardzie, jak i w biurach, hotelach, restauracjach, stołówkach oraz w budynkach użyteczności publicznej. Najbardziej charakterystycznymi produktami są odbiorniki z linii Kbsound oferowane w naszym sklepie.

Świetne parametry, Design oraz niezawodność to wizytówka firmy. Nowatorki system montażu urządzeń audio w naściennych puszkach montażowych, natynkowo lub podwieszanych sufitach doskonale sprawdza się w łazienkach i kuchniach. Również elegancki i gustownie urządzony salon nabierze blasku i funkcjonalności gdy plątaninę kabli i liczne urządzenia Audio zastąpimy jednym inteligentnym systemem współpracującym z automatyką budynku.

Radia sufitowe Kbsound sprzedawane są jako gotowe zestawy do samodzielnego montażu. Zaprojektowane zostały w taki sposób aby można je było szybko zainstalować w kuchni, łazience lub innym pomieszczeniu, bez posiadania specjalistycznej wiedzy.  Dwa główne elementy zestawu to para głośników o średnicy 2,5 lub 5" oraz moduł radia. W zestawie znajdują się również wszystkie niezbędne do instalacji akcesoria tj. przewody głośnikowe, przewód zasilający, antena oraz elementy mocowania pilota i pilot. 

Głośniki o rozmiarze 2,5" pasują w standardowe otwory montażowe do oprawek halogenów sufitowych. Rozmiar radia dopasowany jest wymiarami do otworów montażowych głośników, dzięki czemu nie ma potrzeby wycinania dodatkowych otworów do instalacji.

Wszystkie zestawy Kbsound charakteryzują się podwyższoną odpornością na parę wodną, co sprawia, że tego typu nagłośnienie zdaje egzamin w pomieszczeniach typu kuchnia domowa, kuchnia restauracji, łazienka domowa czy publiczna, gdzie elektronika jest w znacznym stopniu zagrożona działaniem wilgoci.

Zestawami radiowymi sterujemy zależnie od modelu: intuicyjnym wyświetlaczem LCD wraz z przyciskami lub eleganckim pilotem bezprzewodowym.

 

Zadzwoń lub napisz a Nasi doroadcy chętnie pomogą oraz doradzą w wyborze właściwego rozwiązania.

Centrum Obsługi klienta KBSOUND.PL