Opinie o Nas KBSOUND RADIO SUFITOWE iSELECT 2 DAB - Kbsound

Newsletter

KBSOUND RADIO SUFITOWE iSELECT 2 DAB

Wyjątkowo udane połączenie wysokiej jakości dźwięku oferowanego przez zestaw Kbsound 5” oraz funkcjonalności zestawu Kbsound Plus. Dadatkowo zestaw posiada rozszerzoną funnkcję radia cyfrowego DAB+.

Więcej szczegółów

1 dnia

EIS SOUND

(2.3/5 - głosów: 6)

1 223,00 zł

1 359,15 zł

 

 

EISOUND to innowacyjna marka, która obecna jest na rynku europejskim już blisko 30lat. Firma specjalizuje się w produkcji eleganckich, świetnie wykonanych oraz wygodnych w obsłudze systemów kontroli dźwięku. Rozwiązania marki EISOUND stosowane są zarówno w budynkach mieszkalnych o podwyższonym standardzie, jak i w biurach, hotelach, restauracjach, stołówkawykonanych oraz wygodnych w obsłudze systemów kontroli dźwięku. Rozwiązania marki EISOUND stosowane są zarównch oraz w budynkach użyteczności publicznej. Najbardziej charakterystycznymi produktami są odbiorniki z linii KbSound.

Świetne parametry, Design oraz niezawodność to wizytówka firmy. Nowatorki system montażu urządzeń audio w naściennych puszkach montażowych, natynkowo lub podwieszanych sufitach doskonale sprawdza się w łazienkach i kuchniach. Również elegancki i gustownie urządzony salon nabierze blasku i funkcjonalności gdy plątaninę kabli i liczne urządzenia Audio zastąpimy jednym inteligentnym systemem współpracującym z automatyką budynku. 

 

Model iSELECT 2,5 w wersji DAB+(cyfrowej) 50305 firmy Eissond to innowacyjny zestaw radiowy przeznaczony pod zabudowę do montażu w miejsce oprawy halogenowej umożliwiający odbiór stacji radiowych zarówno w wersji analogowej(standardowej) oraz cyfrowej(w przypadku stacji radiowych, które udostępniają ten rodzaj sygnały - więcej informacji poniżej.). Urządzenie to idealne rozwiązanie dla ludzi, którzy cenią sobie brak zbędnych elementów w wystroju swoich pomieszczeń. Do dyspozycji otrzymujemy pilota bezprzewodowego z funkcją RDS, który ma możliwość powieszenia na ścianie, dzięki czemu nie będziemy tracić czasu na szukanie go, szczególnie wtedy gdy będzie potrzebny.

Zestaw radiowy posiadaj funkcję TURN-ON, co po podłączeniu do instalacji oświetleniowej pozwala na automatyczne włączanie ulubionej stacji radiowej przy zapaleniu światła. Funkcja IDEAL umożliwia natomiast zaprogramowanie zestawu według własnych preferowanych ustawień dot głośności, balansu, poziomu niskich oraz wysokich tonów.

 

Cyfryzacja radia to nowy rozdział w historii radiofonii. DAB+ (Digital Audio Broadcasting Plus) czyli nowa technologia radiofonii cyfrowej jest przyszłością analogowego medium i odpowiedzią na oczekiwania współczesnego odbiorcy. Wprowadzenie zmian oznacza lepszą jakość dźwięku, większy wybór i nowe możliwości. DAB+ umożliwia emisję dźwięku cyfrowego, oferując szereg dodatkowych rozwiązań, m.in. przesyłanie opisów, obrazów oraz informacji o ruchu drogowym dla systemów nawigacji. Polskie Radio jest prekursorem nadawania w sygnale cyfrowym. Kupując radio w technologii DAB+ nadal mają Państwo możliwość słuchania radia analogowego. W chwili obecnej w cyfrowym multipleksie można słuchać takich programów jak: Jedynka, Dwójka, Trójka, Czwórka, Polskie Radio dla Zagranicy, Polskie Radio 24, Polskiej Radio Rytm, Radio Katowice, Polskie Radio RDC, Radio Dzieciom. Wg. planów w cyfrowym multipleksie do 2020 r. ma nadawać 97% aktualnych stacji radiowych.

 

 

W skład proponowanego zestawu wchodzą:

 • - 2 x 2.5” 16 Ohm - głośniki metalowe(białe, chrom lu chrom mat - do wyboru) o podwyższonych parametrach z wbudowanym odbiornikiem podczerwieni (L i R)
 • - Moduł elektroniczny z funkcją DAB+ z wbudowanym tunerem FM i zasilaczem (E)
 • - Pilot zdalnego sterowania z LCD w kolorze białym (M)
 • - Antena
 • - Kabel glosnikowy 10M

 

 

W celu zamontowania urządzenia należy wywiercić dwa otwory o średnicy 76 mm dla głośników, które zostaną zamontowane: L i R. Zauważ, że aby móc odbierać promienie podczerwone z pilota, głośnik z odbiornikiem IR R powinien być umieszczony w widocznym miejscu, tak aby komunikacja odbywała się bez przeszkód. Zaleca się również, aby głębokość niezbędna do zabudowy modułu FM E wynosiła ok. 95mm.

 

Informacje techniczne:

 • - Zasilanie: 230V
 • - Zużycie energii: 10Watt (E)
 • - Częstotliwość: 45 - 2000 Hz (M)
 • - Moc wyjściowa: 3Watt / 16 Ohm
 • - Ilość stacji: 20
 • - Wymiary głośnika: 76/95mm(otwór montażowy/wymiar zewnętrzny) / 16 Ohm
 • - Niezbędna głębokość do zabudowy głośnika: 40mm
 • - Wymiary modułu FM: 203/53/60mm

 Model iSelect 2,5" oraz 5" jest kompatybilny z modułem bluetooth, który umozliwia odtwarzanie muzyki z takich urzadzen jak smartphone, tablet czy laptop. Film prezenztujacy mzliwosci zestawu z bluetooth znajda Panstwo ponizej.Brak opinii klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie. Proszę sie zalogować.