Opinie o Nas KBSOUND RADIO iSELECT 5 z BLUETOOTH - Kbsound

Newsletter

KBSOUND RADIO iSELECT 5 z BLUETOOTH

Wyjątkowo udane połączenie wysokiej jakości dźwięku oferowanego przez zestaw Kbsound 5” oraz funkcjonalności zestawu Kbsound Plus. Podobnie i w tym zestawie dostępny jest specjalny uchwyt do zawieszania pilota na ścianie

Więcej szczegółów

1 dnia

EIS SOUND

(2.5/5 - głosów: 17)

1 409,99 zł

1 567,02 zł

 

EISOUND to innowacyjna marka, która obecna jest na rynku europejskim już blisko 30lat. Firma specjalizuje się w produkcji eleganckich, świetnie wykonanych oraz wygodnych w obsłudze systemów kontroli dźwięku. Rozwiązania marki EISOUND stosowane są zarówno w budynkach mieszkalnych o podwyższonym standardzie, jak i w biurach, hotelach, restauracjach, stołówkawykonanych oraz wygodnych w obsłudze systemów kontroli dźwięku. Rozwiązania marki EISOUND stosowane są zarównch oraz w budynkach użyteczności publicznej. Najbardziej charakterystycznymi produktami są odbiorniki z linii KbSound.

Świetne parametry, Design oraz niezawodność to wizytówka firmy. Nowatorki system montażu urządzeń audio w naściennych puszkach montażowych, natynkowo lub podwieszanych sufitach doskonale sprawdza się w łazienkach i kuchniach. Również elegancki i gustownie urządzony salon nabierze blasku i funkcjonalności gdy plątaninę kabli i liczne urządzenia Audio zastąpimy jednym inteligentnym systemem współpracującym z automatyką budynku. 

 

 

Zestaw radiowy iSELECT 5 50304 z modułem BLUETOOTH to wyjątkowo udane połączenie wysokiej jakości dźwięku oraz funkcjonalności wraz z możliwością podłączenia w szybki i łatwy sposób dowolnych urządzeń zewnętrznych takich jak smartphone, tablet czy laptop. Podobnie i w tym zestawie dostępny jest specjalny uchwyt do zawieszania pilota na ścianie przy pomocy którego zamienia się on w estetyczny panel z wyświetlaczem LCD. Pozostałe parametry zestawu pozostają niezmienne, czyniąc go idealnym rozwiązaniem do zastosowania w łazienkach i kuchniach.

Najmocniejszym produkt z rodziny KBSound dzięki głębi dźwięku sprawdzi się również doskonale w pomieszczeniach o nieco większej powierzchni takich jak: butik, mały sklepik, punkt usługowy, biuro. Kb Sound iSelect to innowacyjne rozwiązanie dla ludzi, którzy cenią sobie brak zbędnych elementów w wystroju swoich pomieszczeń. Do dyspozycji otrzymujemy pilota bezprzewodowego z funkcją RDS, który ma możliwość powieszenia na ścianie, dzięki czemu nie będziemy tracić czasu na szukanie go, szczególnie wtedy gdy będzie potrzebny. Dodatkowo dwudrożne 5" głośniki w kolorze białym  są zabudowane w podwieszanym suficie, więc nie będą przeszkadzać w codziennym użytkowaniu pomieszczenia. Ważną rzeczą jest podwyższona odporność głośników na działanie pary wodnej, dzięki czemu zestawy radiowe świetnie nadają się do takich pomieszczeń jak łazienka lub kuchnia. Zestaw radiowy posiadaj funkcję TURN-ON, co po podłączeniu do instalacji oświetleniowej pozwala na automatyczne włączanie ulubionej stacji radiowej przy zapaleniu światła. Funkcja IDEAL umożliwia natomiast zaprogramowanie zestawu według własnych preferowanych ustawień dot głośności, balansu, poziomu niskich oraz wysokich tonów.

 

 

W skład proponowanego zestawu wchodzą:

 • - 2 x 5” 16 Ohm - głośniki metalowe(kolor biały) o podwyższonych parametrach z wbudowanym odbiornikiem podczerwieni (L/R)
 • - Jednomodułowy tuner FM ze wzmacniaczem (E)
 • - Pilot zdalnego sterowania z LCD w kolorze białym (M)
 • - Moduł Bluetooth A2DP (B)
 • - Kabel głośnikowy
 • - Antena

 

W celu zamontowania urządzenia należy wywiercić dwa otwory o średnicy 150 mm dla głośników, które zostaną zamontowane: L i R. Zauważ, że aby móc odbierać promienie podczerwone z pilota, głośnik z odbiornikiem IR R powinien być umieszczony w widocznym miejscu, tak aby komunikacja odbywała się bez przeszkód. Zaleca się również, aby głębokość niezbędna do zabudowy modułu FM E wynosiła ok. 95mm 

 

 

 

 

Informacje techniczne:

 • - Wymiary: 60 x 53 x 203mm(Tuner FM - E)
 • - Zasilanie: 230V / 50 Hz
 • - Zużycie energii: 10 Watt
 • - Częstotliwość: 45 - 2000 Hz
 • - Moc wyjściowa: 10 Watt / 8 Ohm
 • - Średnica głośnika: 180mm / 150mm
 • - Ilość stacji: 20

 

Znajdujący się w zestawie moduł bluetooth umozliwia odtwarzanie muzyki poprzez głośniki sufitowe z takich urzadzen jak smartphone, tablet czy laptop. Film prezenztujacy mzliwosci zestawu znajda Panstwo ponizej

 

 

Głośniki o rozmiarze 5" dla bardziej wymagających klientów. Rozmiar radia dopasowany jest wymiarami do otworów montażowych głośników, dzięki czemu nie ma potrzeby wycinania dodatkowych otworów do instalacji. 

Brak opinii klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie. Proszę sie zalogować.