Opinie o Nas KBSOUND BLUETOOTH PODTYNKOWY 2,5 - Kbsound

Newsletter

KBSOUND BLUETOOTH PODTYNKOWY 2,5

Podtynkowy odbiornik BLUETOOTH 52605 z wejściem AUX do zabudowy w ścianie wraz z dworami 2,5 głośnikami w kolorze białym - wyjątkowo udane połączenie wysokiej jakości dźwięku z możliwością podłączenia nieograniczonej ilości urządzeń zewnętrznych

Więcej szczegółów

1 dnia

EIS SOUND

52605

(2.2/5 - głosów: 6)

699,99 zł

777,36 zł

EISOUND to innowacyjna marka, która obecna jest na rynku europejskim już blisko 30lat. Firma specjalizuje się w produkcji eleganckich, świetnie wykonanych oraz wygodnych w obsłudze systemów kontroli dźwięku. Rozwiązania marki EISOUND stosowane są zarówno w budynkach mieszkalnych o podwyższonym standardzie, jak i w biurach, hotelach, restauracjach, stołówkawykonanych oraz wygodnych w obsłudze systemów kontroli dźwięku. Rozwiązania marki EISOUND stosowane są zarównch oraz w budynkach użyteczności publicznej. Najbardziej charakterystycznymi produktami są odbiorniki z linii KbSound.

Świetne parametry, Design oraz niezawodność to wizytówka firmy. Nowatorki system montażu urządzeń audio w naściennych puszkach montażowych, natynkowo lub podwieszanych sufitach doskonale sprawdza się w łazienkach i kuchniach. Również elegancki i gustownie urządzony salon nabierze blasku i funkcjonalności gdy plątaninę kabli i liczne urządzenia Audio zastąpimy jednym inteligentnym systemem współpracującym z automatyką budynku. 

 

Podtynkowy odbiornik BLUETOOTH 52605 z wejściem AUX do zabudowy w ścianie wraz z dworami 2,5 głośnikami w kolorze białym - wyjątkowo udane połączenie wysokiej jakości dźwięku z możliwością podłączenia nieograniczonej ilości urządzeń zewnętrznych wyposażonych w bluetooth takich jak: smartphone, tablet czy laptop. Zestaw ten to idealne rozwiązania do zastosowania w łazienkach, kuchniach, biurach, salach konferencyjnych, restauracjach, szkołach, hotelach, szpitalach oraz poczekalniach.

Dwudrożne 2,5" głośniki są zabudowane w podwieszanym suficie, więc nie będą przeszkadzać w codziennym użytkowaniu pomieszczenia. Ważną rzeczą jest podwyższona odporność głośników na działanie pary wodnej, dzięki czemu zestawy radiowe świetnie nadają się do takich pomieszczeń jak łazienka lub kuchnia. Wszystkie funkcję z dokładnym opisem znajdują się w dołączonej do zestawu instrukcji 

 

Do wyboru są trzy rodzaje wykończenia modułu oraz ramki: BIAŁY, CZARNY oraz SZARY 

 

W skład proponowanego zestawu wchodzą:

 • - Moduł podtynkowy bluetooth z wejściem AUX (A)
 • - Dwa dwudrożne głośniki 2,5" 8 Ohm w kolorze białym   (B)
 • - Ramka ozdobna(w kolorze białym lub czarnym (C)
 • - Zasilacz 12W (D)
 • - 5M Kabla głośnikowego(E)

 

Informacje techniczne:

 • - Zasilanie: 230V
 • - Wymiary głośnika: 76/95mm(otwór montażowy/wymiar zewnętrzny)
 • - Niezbędna głębokość do zabudowy głośnika: 40mm
 • - Wymiary modułu bluetooth: 45/45/42mm
 • - Moduł montowany jest w puszce o głębokości i średnicy 45x45mm(1,77x1,77 cala) bądź w puszcze fi60(standardowa puszka dla łączników elektrycznych)
 • - Zastosowanie: łazienka, kuchnia, poczekalnia, salon, hotel, szpital

 

 

Poniżej zapraszamy również do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modułu podtynkowego bluetooth firmy Eissound

 

 

 

Brak opinii klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie. Proszę sie zalogować.