Podtynkowe zestawy radiowe In-Wall Premium i bezprzewodowe radia do zabudowy

Zestawy radiowe pod zabudowę Kbsound z serii In Wall to rozwiązania podtynkowe z nieograniczoną możliwością konfiguracji mającą na celu spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Sterowniki z serii In Wall montowane są do klasycznej pojedynczej lub podwójnej puszki podtynkowej i oferują w zależności od potrzeb:, radio FM, radio cyfrowe DAB+ oraz bluetooth. Radio podtynkowe oraz moduł bluetooth są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: białej oraz czarnej. Dzięki swym niewielkim rozmiarom świetnie komponują z wystrojem każdego pomieszczenia. Zestawy radiowe do zabudowy z serii In Wall bardzo dobrze sprawdzą się w każdym domu, w pomieszczeniach takich jak: łazienka kuchnia czy salon. Dzięki łatwej adaptacji z instalacją elektryczną rozwiązania z tej serii znajdują również zastosowanie w komercyjnych obiektach o konkretnej specyfice i przeznaczeniu: hotele, restauracja, szpitale, punkty usługowe.

Zestawy głośników do zabudowy

Zestawy radiowe pod zabudowę z serii In Wall to rozwiązania proste i intuicyjne w obsłudze. W komplecie znajdują się: moduł podtynkowy, zasilacza 12W, ramka ozdobna oraz w zależności od wielkości pomieszczenia wysokiej jakości głośniki 2,5 lub 5". do nas jednak decyzja czy z tej funkcji skorzystamy, dotyczy to zarówno kuchni jak i łazienki. Dodatkowo mamy możliwość wyboru pomiędzy radiem fm/dab+ a bluetooth lub połączyć obie te funkcję. Dzięki komunikacji bluetooth serię urządzeń Kbsound In Wall można połączyć z dowolnym urządzeniem wyposażonym w bluetooth i słuchać ulubionej muzyki z takich serwisów jak Spotify, YouTube, Deezer i wielu innych.

Zestawy radiowe do zabudowy firmy Eis Sound, pozwalają łatwo i bezpiecznie słuchać ulubionej muzyki zarówno w kuchni jak i łaziance. Dodatkowo Zestawy radiowe In Wall dzięki funkcji Turn-On po podłączeniu do instalacji oświetleniowej uruchomią się automatycznie po zapaleniu światła oraz wyłączy się w momencie jego zgaszenia.