Radia pod zabudowę Bluetooth Basic i radia Bluetooth

Radio pod zabudowę Basic to najprostszy z zestawów fm do zabudowy sufitowej z serii produktowej Kbsouund. To rozwiązanie bardzo dobrze sprawdzi podczas wykonywania codziennych czynności w kuchni oraz łaziance, świetnie komponując się w wystrojem każdego typu pomieszczenia dzięki dwóm głośnikowym sufitowym w kolorze białym. Oprócz głośników w zestawie znajduje się pilot, który daje nam możliwość w łatwy sposób zmianę głośności, częstotliwości słuchanej stacji fm, włączenie lub wyłączenie urządzenia oraz zaprogramowanie preferowanych ustawień.

Radio pod zabudowę Basic firmy Eis Sound, umożliwia w łatwy i bezpieczny sposób słuchać ulubionej muzyki zarówno w kuchni jak i łaziance. Dodatkowo Zestawy radiowe Kbsound Basic posiadają funkcję Turn-On, dzięki której po podłączeniu do instalacji oświetleniowej uruchomią się automatycznie po zapaleniu światła oraz wyłączy się w momencie jego zgaszenia. Dzięki funkcji automatycznego uruchomienia zestawy radiowe Kbsound Basic to bardzo dobre rozwiązanie dla punktów użyteczności publicznej takich jak: szkoły, banki, czy urzędy. Po zainstalowaniu zestawu w suficie oraz zaprogramowaniu funkcji Turn-On możemy całkiem zapomnieć o jego obecności, przypomni nam o nim jedynie przyjemny dźwięk podczas każdego zapalenia oświetlenia.

Radia do zabudowy Bluetooth Basic

Seria Basic to również zestawy do zabudowy z bluetooth. Uniwersalny wzmacniacz sufitowy z serii Basic Kbsound dostępny jest w wersji z dwoma lub czterema głośnikami sufitowymi. Dla klientów posiadających własne głośniki lub chcących zastosować głośniki natynkowe dostępna jest również wersja wzmacniacza bez bluetooth. Jak wszyscy wiemy bluetooth to możliwość odtwarzania muzyki z nieograniczonej ilości urządzeń oraz źródeł dźwięku. Łącząc swój smartphone , tablet czy laptop z wzmacniaczem sufitowym z serii Basic Kbsound możemy przesyłać muzykę z serwisów streamująych takich jak Spotify czy Tidal, ale także z własnej biblioteki plików muzycznych oraz aplikacji typu Youtube, TuneIn, OpenFm.

Dzięki swym niewielkim rozmiarom bluetooth do zabudowy z serii Basic można umieści w w dowolnym dogodnym miejscu, nie ingerując w ten sposób w już istniejącą instalacją elektryczną. Urządzenie z bluetooth Basic Kbsound można dzięki tym uniwersalnym cechom można zastosować zarówno na etapie planowania instalacji jak również w już istniejących i remontowanych pomieszczeniach.