Głosniki wolnostojące Wifi i głosniki Soundaround

Głośniki Wi-Fi

Nowoczesnym i funkcjonalnym rozwiązaniem, dzięki któremu słuchanie ulubionej muzyki w dowolnym miejscu staje się jeszcze bardziej komfortowe, są głośniki wolnostojące z funkcją Wi-Fi. Możliwość bezprzewodowego połączenia z Internetem oferuje zupełnie nowy sposób korzystania z popularnych serwisów streamingowych czy muzyki w cyfrowych formatach. Jeśli należysz do osób, które preferują pełen komfort i chcą zapomnieć o przewodach oraz zbędnych elementach w pomieszczeniu, dostępne w tej kategorii głośniki Wi-Fi są właśnie dla Ciebie.

czytaj więcej

Głośnik Wi-Fi – ciesz się muzyką bez kabli!

Znasz to uczucie, gdy nie możesz zabrać ze sobą ulubionego sprzętu audio, ponieważ ogranicza Cię długość przewodu? Głośniki przenośne rozwiązują ten problem, pozwalając zapomnieć o kablach i cieszyć się muzyką gdziekolwiek jesteś. Wykorzystując te nowoczesne, inteligentne i zdalnie sterowne urządzenia możesz wyposażyć cały dom w profesjonalny sprzęt stereo, oferujący spektakularną jakość odtwarzania, krystalicznie czysty dźwięk oraz zaawansowaną funkcjonalność.

Głośniki wolnostojące – podstawa inteligentnego domu

Dostępne w naszej ofercie Głośniki Wi-Fi to urządzenia w pełni uniwersalne, które równie doskonale co przy słuchaniu muzyki, sprawdzają się jako element zestawu kina domowego. Podłączenie do sieci bezprzewodowej pozwoli Ci korzystać z zaawansowanych funkcji asystenta głosowego Google i sterować swoim sprzętem za pomocą komend głosowych. Chcesz wiedzieć, które utwory są aktualnie na czasie w YouTube lub odtworzyć ulubioną playlistę na Spotify? A może interesuje Cię najnowsza prognoza pogody lub potrzebujesz porady prosto z wyszukiwarki Google? Głośniki wolnostojące to urządzenia, których bogatą funkcjonalność możesz swobodnie dostosowywać do swoich indywidualnych potrzeb.

Na co zwracać uwagę, wybierając głośnik Wi-Fi?

Wybór głośnika wolnostojącego Wi-Fi warto zacząć od sprawdzenia mocy urządzenia. Jeśli Twoim priorytetem jest czysty i odpowiednio głośny dźwięk, postaw na model o wysokiej liczbie watów. A jeżeli zależy Ci przede wszystkim na mobilności, koniecznie upewnij się, że sprzęt wyposażony został w pojemny akumulator, który zapewni odpowiednio długi czas pracy na jednym ładowaniu. Ciekawym rozwiązaniem jest również możliwość parowania ze sobą wielu wolnostojących głośników, w celu odtwarzania tego samego dźwięku lub zupełnie innych utworów. A co, jeśli zechcesz podłączyć do swojego urządzenia smartfon lub pendrive’a? Wówczas koniecznie sprawdź, czy wybrany model wyposażony jest w wejście AUX lub port USB.

Najlepsze głośniki W-Fi znajdziesz na kbsound.pl

W ofercie sklepu internetowego kbsound.pl czeka na Ciebie bogata oferta wysokiej klasy głośników wolnostojących renomowanej hiszpańskiej marki Eis Sound. Na wszystkie zakupione u nas produkty udzielamy 2-letniej gwarancji, oferując kompleksowe wsparcie oraz doradztwo. Nie wiesz, jaki model głośnika z Wi-Fi będzie dla Ciebie najlepszy? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z pomocy ekspertów. Ciesz się najwyższą jakością dźwięku oraz zaawansowanymi funkcjami naszych przenośnych głośników – zamów markowy sprzęt w rozsądnej cenie już teraz!