Opinie o Nas KBSOUND MODUŁ BLUETOOTH DO iSELECT - Kbsound

Newsletter

KBSOUND MODUŁ BLUETOOTH DO iSELECT

Moduł Bluetooth 52593 dedykowany zestawom radiowym firmy Eissound z serii iSelect 2,5, iSelect 5 oraz Space. Po podłączeniu do jednostek zasilających wymienionych modeli umożliwia odtwarzanie dźwięku z nieograniczonej ilości urządzeń zewnętrznych takich jak: smartphone, tablet czy laptop.

Więcej szczegółów

1 dnia

EIS SOUND

52593

(2.6/5 - głosów: 5)

403,99 zł

448,95 zł

EISOUND to innowacyjna marka, która obecna jest na rynku europejskim już blisko 30lat. Firma specjalizuje się w produkcji eleganckich, świetnie wykonanych oraz wygodnych w obsłudze systemów kontroli dźwięku. Rozwiązania marki EISOUND stosowane są zarówno w budynkach mieszkalnych o podwyższonym standardzie, jak i w biurach, hotelach, restauracjach, stołówkawykonanych oraz wygodnych w obsłudze systemów kontroli dźwięku. Rozwiązania marki EISOUND stosowane są zarównch oraz w budynkach użyteczności publicznej. Najbardziej charakterystycznymi produktami są odbiorniki z linii KbSound.

Świetne parametry, Design oraz niezawodność to wizytówka firmy. Nowatorki system montażu urządzeń audio w naściennych puszkach montażowych, natynkowo lub podwieszanych sufitach doskonale sprawdza się w łazienkach i kuchniach. Również elegancki i gustownie urządzony salon nabierze blasku i funkcjonalności gdy plątaninę kabli i liczne urządzenia Audio zastąpimy jednym inteligentnym systemem współpracującym z automatyką budynku.  

 

Moduł BLUETOOTH dedykowany zestawom radiowym z serii Iselect 2,5, 5" oraz Space z możliwością podłączenia nieograniczonej ilości urządzeń zewnętrznych takich jak: smartphone, tablet czy laptop. Po zamontowaniu modułu możemy odtwarzać dźwięk poprzez głośniki sufitowe z dolnego urządzenia wyposażonego z bluetooth.

 

 

Montaż urządzenia bluetooth oznaczonego literą W na poniższym schemacie do zasilacza E jest bardzo prosta i nie wymaga żadnej ingerencji w już istniejącą instalację.

 

 

Jedyną czynnością jaką musimy wykonać po podłączeniu modułu bluetooth do zasilacza to sparowanie dowolnego urządzenia za pomocą przycisku 5(LINK) znajdującego się na pilocie zestawu radiowego.Poniżej zapraszamy również do obejrzenia filmu prezentującego możliwości modułu bluetooth firmy Eissound

 

 

 

 

Brak opinii klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie. Proszę sie zalogować.