Zestawy stereo z aplikacją Kbsound Star do pomieszczeń

Radia Kbsound Star pod zabudowę umożliwią Ci stworzenie muzycznego tła do codziennych czynności oraz kreowania atmosfery kiedy wymaga tego sytuacja. Umil sobie chwilę podczas gotowania w kuchni lub relaksu w trakcie kąpieli w łazience z Twoją ulubioną muzyką płynącą z głośników znajdujących sie w podwieszanym suficie. Radia Kbsound Star do kuchni i łazienki w zależności od wersji dają możliwość słuchania klasycznego radia FM lub wersji cyfrowej DAB+. Oznacza to jeszcze lepszą jakość dźwięku, większy wybór oraz nowe możliwości, które udostępnia emisja dźwięku cyfrowego, oferując szereg dodatkowych rozwiązań m.in. przesyłanie opisów, obrazów oraz informacji. Kupując radio w technologii DAB+ nadal istnieje możliwość słuchania radia analogowego FM

Zestawy stereo do łazienki, kuchni oraz innych pomieszczeń

Radia Star pod zabudowę posiadają wbudowany moduł bluetooth, dzięki czemu mamy możliwość przesyłania muzyki z dowolnego urządzenia wyposażonego w technologię bluetooth m.in. smartphone, laptop, tablet. Istnieją dwie możliwości obsługi radia Kbsound Star do kuchni i łazienki: za pomocą aplikacji łączącej się poprzez bluetooth z jednostką centralną urządzenia, która daje nam możliwość wyboru między źródłami strumieniowanego dźwięku: Radio FM, DAB+ lub Bluetooth. Aplikacja Kbsound Star dostępna jest do pobrania bezpłatnie zarówno dla użytkowników systemów iOS jak Android. Dla klientów ceniących sobie klasyczny sposób obsługi dostępny jest również jako opcja pilot z IR, dzięki któremu nie musimy za każdym razem sięgać do kieszeni po telefon, aby skorzystać z dedykowane aplikacja Kbsound Star. To klient decyduje, czy zakupić od razu zestaw z pilotem czy dokonać jego zakupu w późniejszym terminie .

W skład każdego zestawu z serii Kbsound Star wchodzą: radio podtynkowe, które umieszczamy w suficie podwieszanym, dwa wysokiej klasy głośniki do zabudowy sufitowej o średnicy 2,5 lub 5", antena FM oraz przewód głośnikowy o długości 5m. Zestawy firmy Eis Sound, pozwalają łatwo i bezpiecznie słuchać ulubionej muzyki zarówno w kuchni jak i łaziance. Dodatkowo Zestawy radiowe Kbsound Star posiadają funkcję Turn-On, dzięki której po podłączeniu do instalacji oświetleniowej uruchomią się automatycznie po zapaleniu światła oraz wyłączy się w momencie jego zgaszenia.